Godziny otwarcia:

pn-czw: 12:00-20:00
pt-sb: 12:00-21:00
niedz: 12:00-21:00


Wszelkie prawa zastrzeżone
Restauracja Bella Rosa © 2003-2024

Polityka prywatności / RODO
Restauracja Bella Rosa Logo
Dla firm

Oferta dla firm

Profesjonalizm, doświadczenie, kreatwyność w kontaktach z klientem biznesowym.


    Restauracja Bella Rosa to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, seminariów, wystaw oraz prezentacji i pokazów.

Do dyspozycji Państwa mamy dwie eleganckie, klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe będące doskonałym tłem do przeprowadzania ważnych spotkań biznesowych.

Sala bankietowa – mała kameralna sala, oddzielona od pozostałych sal restauracji, z oddzielnym wejściem, może pomieścić przy owalnym stole do 20 osób.

Sala restauracyjna – duża sala mogąca pomieścić do 140 osób, również oddzielona od pozostałych sal restauracji, z oddzielnym wejściem.

Dysponujemy sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia różnego typu spotkań biznesowych: (profesjonalne nagłośnienie, ekrany LCD, laptop, stoliki pod sprzęt do prezentacji, bezprzewodowy dostęp do szybkiego łącza internetowego, mikrofony bezprzewodowe, flip-chart).

Ponadto na Państwa życzenie zaaranżujemy odpowiednią oprawę kulinarną, a nasza profesjonalna obsługa spełni Państwa wszelkie życzenia. Oferujemy przerwy kawowe, lunche, obiady podane w formie stołu szwedzkiego lub serwowane przez kelnerów.

Świadczymy również usługi cateringowe z zakresu obsługi szkoleń, konferencji, bankietów oraz prezentacji.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i innowacje. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki znajomości specyfiki pracy z klientem biznesowym, zawsze stajemy na wysokości zadania, czego najlepszym dowodem jest zaufanie jakim darzą nas nasi dotychczasowi klienci.

Zaufali nam m.in.:


Zaufali nam   

Kontakt


Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania dotyczące oferty skierowanej do firm.

tel.: 509-778-651, 509-778-651, 509-778-651
tel. restauracja: 17-2760-410
e-mail: restauracja@bellarosa.pl