Powrót do strony głównej - Aktualności

bella rosa


Oferta weselna

Szanowni Państwo

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Restauracja Bella Rosa to idealne miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatyzowanych wnętrzach, zdobionych pięknymi, ręcznie wykonanymi witrażami z elementem róży, organizujemy przyjęcia weselne już od 16 lat. O przyjęciach zorganizowanych w naszej restauracji Nowożeńcy zwykli mówić – Bajeczne wesele! Powtórzmy to jeszcze raz !

Ponad 16-sto letnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Spotykając się z Państwem przed przyjęciem, słuchamy Państwa sugestii i życzeń, ponieważ dla nas nie ma dwóch takich samych wesel - dla nas każde wesele jest inne - niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie stosujemy schematów, dlatego do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.

Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania personalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.

 

x

Jak duże wesele możemy zorganizować ?

W salach restauracji możemy komfortowo ugościć do 180 osób przy weselnym ustawieniu stołów z dużą wydzieloną częścią podłogi tanecznej. Wszystkie nasze sale są klimatyzowane oraz posiadają nowoczesne oświetlenie, którego kolorystkę możemy dowolnie dostosować do Państwa potrzeb.


Dla dzieci

Dla nas ważny jest każdy gość – nawet ten najmniejszy – dla Milusińskich proponujemy specjalne dziecięce menu, a także możemy wg. Państwa życzenia zorganizować profesjonalną opiekę dla dzieci podczas przyjęcia weselnego w czasie, której najmłodsi goście będą mogli wziąć udział w zabawach oraz animacjach. Ponad to w okresie od kwietnia do października udostępniamy duży plac zabaw na zewnątrz restauracji, gdzie do dyspozycji dzieci są liczne zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, domki zabaw, samochodziki oraz wiele innych atrakcji.


wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów


wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżówPoprawiny

Koniec weselne nie musi oznaczać końca wspaniałej zabawy! Zgodnie z tradycją, aby uraczyć ponownie gościną i wspaniałą atmosferą weselnych chwil, a także przedłużyć wyśmienitą zabawę o kolejny dzień proponujemy Państwu organizację poprawin w naszej restauracji.

Organizujemy zarówno małe, kameralne poprawiny w gronie najbliższych jak i duże przyjęcia z zabawą taneczną oraz niepowtarzalnym stołem szwedzkim, na którym Państwa goście znajdą pyszne zakąski oraz słodkości grzechu warte !

wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów


wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów

wesela bella rosa strzyżów

Promocje weselne na 2020 r.

Pakiety promocyjne

Organizując wesele w naszej restauracji mogą Państwo skorzystać z wielu promocji zawartych w specjalnych pakietach promocyjnych, dzięki którym mogą Państwo otrzymać dodatki weselne o wartości nawet 3.500 zł - GRATIS

Pakiet złoty

Gratis
Nazwa promocji Cena bez promocji
 • Dee Jay prowadzący wesele 2300 zł
  GRATIS
 • Duży tort weselny na platformie z fajerwerkami 1100 zł
  GRATIS
 • Alkohol 0,5 l wg wyboru restauracji / para 1000 zł
  GRATIS
 • Stół wiejski Premium 1650 zł
  GRATIS
 • Fontanna alkoholowa
  oraz barek z winem
  1100 zł
  GRATIS
 • Fotobudka Premium
  do 3 godz.
  750 zł
  GRATIS

Pakiet srebrny

Gratis
Nazwa promocji Cena bez promocji
 • Fontanna czekoladowa
  z owocami oraz arbuzem
  650 zł
  GRATIS
 • Stół wiejski Standard 850 zł
  GRATIS
 • Kompozycja kwiatowa premium 650 zł
  GRATIS
 • Stół słodkości z deserami 600 zł
  GRATIS
 • Fotobudka Standard
  do 2 godz.
  500 zł
  GRATIS
 • Pokrowce na krzesła Premium -50% 300 zł
  GRATIS

Pakiet brązowy

Gratis
Nazwa promocji Cena bez promocji
 • Barek z winem
  wg wyboru restauracji
  450 zł
  GRATIS
 • Podświetlany na dowolny kolor napis LOVE 250 zł
  GRATIS
 • Dekoracja z kolorowych pomponów tiulowych 400 zł
  GRATIS
 • Roll bar z piwem 30 l 300 zł
  GRATIS
 • Kremowe pokrowce na krzesła 300 zł
  GRATIS
 • Palma owocowa lub
  łabędź owocowy
  450 zł
  GRATIS

Maksymalnie mogą Państwo wybrać trzy promocje (po jednej z każdego pakietu).
Dostępność danej promocji zależy od liczby gości weselnych oraz wyceny wybranego menu.

Szczegółowych informacji dot. promocji weselnych udziela nasz konsultant weselny..Menu weselne dla orkiestry, kamerzysty i fotografa

Gratis

 • Organizując przyjęcie weselne (od 80 osób) w Restauracji Bella Rosa nie płacą Państwo
  za menu weselne przeznaczone dla zespołu muzycznego, kamerzysty i fotografa.
Maksymalnie dla 8 os.

Teledyski weselneWesele Agaty i Kamila. Realizacja: New Film Factory.Wesele Gosi i Mateusza. Realizacja: New Film Factory.Wesele Patrycji i Pawła. Realizacja: New Film Factory.


Przedstawiona wyżej "oferta weselna" dotyczą wyłącznie przyjęć weselnych organizowanych w 2020 roku.