Restauracja Bella Rosa Logo
Wolne terminy

Wolne terminy na Twoje bajeczne weselne !


Organizacja przyjęcia weselnego zaczyna się od wyboru najlepszego dla Państwa Młodych terminu. Restauracja Bella Rosa dysponuje wolnymi terminami na 2022 r.

Przyjmujemy również rezerwacja na przyjęcia weselne na 2023 rok.

Przyjęcia weselna organizujemy także w niedziele oraz inne dni tygodnia.

W celu sprawdzenia dostępności interesującego Państwa terminu zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem weselnym tel./sms 509-778-651 (poniedziałek-niedziela od 8:00 do 21:00) lub restauracja@bellarosa.pl


Kontakt z konsultantem weselnym


kontakt z konsultantem

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące organizacji przyjęcia weselnego w naszej restauracji oraz jeśli chcą Państwo zobaczyć naszą salę weselną, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące organizacji przyjęcia weselnego oraz szczegółowo zaprezentuje aktualną ofertę weselną. - tel./sms 509-778-651 (poniedziałek - niedziela, od 08:00 do 21:00)

Ochrona danych osobowych


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma "Restauracja Bella Rosa Zuzanna Leśniak" z siedzibą w ul. Sobieskiego 3, 38-100 Strzyżów, tel. 17-2760-410.

Inspektorem danych osobowych w firmie "Restauracja Bella Rosa Zuzanna Leśniak" jest Zuzanna Leśniak. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie "Restauracja Bella Rosa Zuzanna Leśniak" to: adres korespondencyjny ul. Sobieskiego 3, 38-100 Strzyżów. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Zobowiązujemy się traktować Pani/Pana dane osobowe zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i regulacjami. Prosimy o informację, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu, w jaki zbieramy, używamy, udostępniamy i usuwamy Państwa dane osobowe.