Restauracja Bella Rosa Logo
Fotobudka

Kilka słów o naszej fotobudce


Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty wyjątkową fotobudkę. Nasza fotobudka to nowoczesny automat do zdjęć, który zapewni masę śmiechu i uchwyci momenty jakich żaden fotograf nie zdoła.

Fotobudka jest idealną atrakcją zarówno na wesele, studniówkę czy bal karnawałowy lub sylwestrowy, jak również dla Państwa na event promocyjny czy imprezę firmową. Nasza fotobudka zapewni zabawę, której Państwa goście nie będą się mogli oprzeć i którą będą długo wspominać, ponieważ wspólne fotografowanie to wspaniała atrakcja, która łączy ludzi i wyzwala spontaniczną radość.

Oferujemy m.in.:


Naszą fotobudką będziecie mogli zrobić nielimitowaną ilość zdjęć, które zostaną automatycznie wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

Udostępniamy mnóstwo kolorowych, zabawnych gadżetów, takich jak peruki, okulary, boa, kapelusze i wiele wiele innych.

Zdjęcia zostaną wydrukowane na papierze o wymiarach 10×15 cm. Dodatkowo mogą zostaną one spersonalizowane, tzn. będzie można na nich umieścić dowolnie wybraną przez Ciebie grafikę, tło lub tekst (np. Studniówka 2019, imiona pary młodej, imię solenizanta, podziękowania dla gości, nazwa firmy, itd…).

Obsługa naszej fotobudki jest niezwykle prosta – wystarczy dotknąć ekranu dotykowego.

Cały czas Ty i Twoi goście macie do dyspozycji asystenta, który służy pomocą – np. w wyborze gustownego przebrania.

Możemy także przygotować księgę gości do której Twoi goście będą mogli wklejać zdjęcia wykonane za pomocą naszej fotobudki i uzupełnić je o dowolne dedykacje. Będzie to dla Ciebie wspaniała pamiątka na długie lata.

Już następnego dnia po imprezie Ty i Twoi goście będziecie mogli powspominać doskonałą zabawę z naszą fotobudką przeglądając wszystkie zdjęcia w internetowej galerii. W dniu imprezy, przed pożegnaniem z naszą fotobudką, otrzymacie płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami.
Cennik


Kontakt

Pakiet "mini" idealnie nadaje się na krótkie imprezy takie jak: chrzciny, komunia, urodziny. Na dłuższe imprezy oraz na 18-stki i przyjęcia weselne polecamy pakiety "standard" oraz "premium".

Nasza fotobudkę możesz mieć także całkowicie bezpłatnie na swoim weselu w ramach dostępnych promocji weselnych !

Kontakt


Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania dotyczące wynajęcia fotobudki w naszej restauracji.

tel. 502-027-710
e-mail: restauracja@bellarosa.pl